Tooted

Plugs

Välikellad

divider

Seinakellad

divider

Kellasüsteemid

divider

Kellameister OÜ paigaldab ja hooldab nii hoone siseseid- kui väliseid kellasüsteeme. Kellasüsteemid töötavad impulsssüsteemis ja võimaldavad korraga süsteemi lisada suure hulga ajanäitajaid. Kellasüsteeme juhitakse emakellast, mis lülitub automaatselt talve- ja suveajale, ning omab reservmälu voolukatkestuseks. Kellasüsteemi saab juhtida läbi GPSi, mis tagab kogu süsteemi täpsuse. Kellasüsteemile saab lisada audiosignaali, mis annab märku täistundidest.

Tänapäeva kvaliteet baseerub kõige moodsamatel tehnoloogiatel, mis vastab kõikidele kõrgtehnoloogilisetele vajadusteleja ehitusnormidele.

Meie tootevalikus on kellasid erinevatesse tingimustesse, alates üksikust seinakellast kuni kompleksete lahendusteni suurhoonetes, sealhulgas seinakellad, fassaadikellad, digitaalsed kellad, süsteemsed kellad, ujula- ja spordisaali tablood. Lisaks tugevdatud korpusega kellad (võimlad, vanglad), ilmastikukindlad kellad (õue- ja ujulakellad), suuremõõtmelised kellad (fassaadikellad), valgustusega kellad, vajadusel saadavad ka erivärvilised kellad.

Teostame töid projektist lahenduseni.